Montáž oprava a predaj autoskiel

Odletel do Vášho čelného skla kameň, sklo nie je prasknuté, ale zostalo Vám na skle bodové poškodenie do priemeru 20mm ? Ak nie je poškodenie v zornom poli vodiča sklo Vám opravíme technológiou GLASS-REPAIR pre opravy vrstvených skiel automobilov.

Dohodnite si termín a sklo opravíme na počkanie do 30 minút. Na opravené sklo vydáme doklad o technickej spôsobilosti skla po oprave pre potreby kontrolných orgánov ( STK, cestná kontrola, polícia ). Naším klientom poskytujeme 100% garanciu vrátenia peňazí pri neúspešnej oprave. Ak vznikne do 1.roka po oprave v mieste opravovaného poškodenia prasklina, bude Vám pri následnej výmene skla z ceny odpočítaná plná suma, ktorú ste zaplatili za opravu.

Výmena autoskla

V prípade, že oprava skla nie je možná vykonáme jeho výmenu za použitia autoskiel najvyššej kvality. Kvalita skla je naša priorita, preto používame autosklá svetových značiek Sekurit, Pilkington, AGC, Splintex, NordGlass.

Ponúkame kompletný servis výmeny autoskla, od nahlásenia poistnej udalosti, vybavenia obhliadky, samotnej výmeny čelného skla, následného povysávania interiéru, prelepenie diaľničných známok a nálepiek STK a EK, pri havarijnom poistení, alebo pripoistení skla vybavenie krycieho listu.